Alternative flash content

Requirements

CHINA PARA TT OPEN 2012 - O krok od podium

china tt open 2012 iks awf

E.Madejska, K.Marszał, A.Ochal - IKS-AWF Warszawa (fot. A.Ochal)

W dniach 21-25.04.2012 kadra polski niepełnosprawnych tenisistów stołowych brała udział w zawodach w Pekinie – CHINA PARA TT OPEN 2012. W turnieju wystartowało 110 zawodników z 22 państw, w tym najliczniejsza i bardzo mocna grupa gospodarzy. W zawodach brała udział zawodniczka IKS-AWF Warszawa Katarzyna Marszał (class 6), dla której był to kolejny turniej przygotowawczy do Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie. W turnieju singla Kasia wygrała ze swoją koleżanką z drużyny Alicją Eigner (3:2), przegrała z Klymenko (UKR)(0:3) i Chebanika (RUS)(1:3) oraz po dramatycznej grze o brązowy medal z Khodzynską (UKR) przegrała (2:3). W turnieju drużynowym Alicja Eigner i Katarzyna Marszał grające w klasie 6-7 nie sprostały Rosjankom 0:3 i Ukrainkom 1:3. Jedyny punkt zanotowały po bardzo dobrej grze deblowej. W grze Kasi widać postępy w regularności przebicia oraz gry półwolejem, czyli tych elementów, na które w ostatnim czasie trenerzy zwracali najwięcej uwagi na treningach. Kolejne zawody to Slovenia Open 8-13.05.2012 w miejscowości Lasko, gdzie poza Kasią zagra również Małgorzata Jankowska (class 9) - również IKS-AWF Warszawa.

 

Ogłoszenie

postaw na sport PFRON

Bardzo gorąco zachęcamy osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w organizowanych przez Integracyjny Klub Sportowy AWF zajęciach w paraolimpijskich dyscyplinach sportu. Projekt kierowany jest głównie do osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu, natomiast w przypadku sekcji pływackiej również do osób z dysfunkcją narządu wzroku. Zajęcia i udział w nich jest bezpłatny! Projekt dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy! Nie czekaj! Zadbaj o swoje zdrowie, rahabilitację oraz kondycję! Postaw na SPORT!

SEKCJE SPORTOWE

Szermierka na wózkach (czytaj więcej)

PFRON szermierka na wózkach

Pływanie niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON pływanie niepełnosprawnych

Tenis stołowy niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON tenis stołowy niepełnosprawnych

Podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych

W sprawie wszelkich pytań związanych z udziałem w zajęciach sportowych dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 602-60-70-72

Facebook