Alternative flash content

Requirements

IP Londyn 2012 - Małgorzata Jankowska zdobywa brąz

Małgorzata Jankowska (IKS-AWF Warszawa) wraz z koleżankami Natalią Partyką i Alicją Eigner zdobyły brązowy medal na Igrzyskach w Londynie w tenisie stołowym! Polki w meczu o trzecie miejsce grały z reprezentacją Francji. O zwycięstwie naszych zawodniczek zdecydował debel. W parze z Natalią Partyką zagrała Jankowska Małgorzata. Polki zdecydowanie pokonały swoje rywalki 3:0 i wywalczyły sobie tym samym miejsce na podium.

Ogłoszenie

postaw na sport PFRON

Bardzo gorąco zachęcamy osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w organizowanych przez Integracyjny Klub Sportowy AWF zajęciach w paraolimpijskich dyscyplinach sportu. Projekt kierowany jest głównie do osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu, natomiast w przypadku sekcji pływackiej również do osób z dysfunkcją narządu wzroku. Zajęcia i udział w nich jest bezpłatny! Projekt dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy! Nie czekaj! Zadbaj o swoje zdrowie, rahabilitację oraz kondycję! Postaw na SPORT!

SEKCJE SPORTOWE

Szermierka na wózkach (czytaj więcej)

PFRON szermierka na wózkach

Pływanie niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON pływanie niepełnosprawnych

Tenis stołowy niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON tenis stołowy niepełnosprawnych

Podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych (czytaj więcej)

PFRON podnoszenie ciężarów niepełnosprawnych

W sprawie wszelkich pytań związanych z udziałem w zajęciach sportowych dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 602-60-70-72

Facebook